Nauja Išpardavimas! 1U 19

1U 19" rack mount tipas Vieno pluošto 16 kanalų dwdm įranga su exp uosto LC jungtis dwdm modulis mux demux

Nauja prekė

€272.84

Yra sandėlyje

999 Prekės

Pageidavimai

Žymos: dwdm įranga, lc fiber, fiber lc, Pigūs dwdm įranga, Aukštos Kokybės lc fiber, Kinija fiber lc Tiekėjų.

1U 19" rack mount tipas Vieno pluošto 16 kanalų dwdm įranga su exp uosto LC jungtis dwdm modulis mux demux

DWDM multi-channel multiplexer /demultiplexer (Mux /DeMux)moduliai yra prieinami ITU kanalo tarpai 100GHz. Jie parodo, žemo praradimo, temperatūra nejautrumas ir patikimus rezultatus bet kokioje sistemoje programą.Ilgalaikio Mux/DeMux modulius, pasiūlyti pigių bangos valdymo sprendimus, kurie tinka ilgo nuotolio, metro, ir naudotis programa.

Savybės

Mažas (insertion loss

Aukštos kanalo atskirai

Maža poliarizacija priklausomi nuostolių

Išskirtinis patikimumas ir stabilumas

Programos

Prieigos tinklai.

Metro WDM Sistemų

Įmonių tinklai

Specifikacija

Parametras

4 Kanalų

8 Kanalų

16 Kanalų

Mux

Demux

Mux

Demux

Mux

Demux

Kanalo Bangos ilgis (nm)

1270~1610

Centras bangos ilgio Tikslumas (nm)

±0.5

Kanalų atskyrimas (nm)

20

Kanalo Passband (@-0.5 dB pralaidumo (nm)

>13

Įterpties Nuostoliai (dB)

Kaip 1.6

≤2.5

Kaip 4.5

Kanalo Vienodumo (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanalo Bangos (dB)

0.3

Izoliacija (dB)

Greta

N/A

>30

N/A

>30

N/A

>30

Ne-greta

N/A

>40

N/A

>40

N/A

>40

Inertion Nuostolių Temperatūros Jautrumas (dB/℃)

Bangos ilgis Temperatūros Perjungimo (nm/℃)

Poliarizacijos Priklausomi Nuostolis (dB)

Poliarizacijos Režimas Dispersija

Kryptingumas (dB)

>50

Grįžti Nuostolių (dB)

>45

Maksimali Galia Tvarkymo (mW)

300

Opterating Temperatūra (℃)

-5~+75

Saugojimo Temperatūra (℃)

-40~85

Paketo matmenys (mm)

L100 x W80 x H10(2CH-8CH)

L142 x W102 x H14.5(9CH-18CH)

Visos specifikacijos yra grindžiamos prietaisų, be jungčių, ir garantuoja, per bangos poliarizacijos ir temperatūra.

Užsakymo informacija (CWDM-04-M-27-1-1-0)

Produktas

Kanalų skaičius

Konfigūracija

Bangos ilgis

Skaidulų Tipas

Pluošto Ilgis

Jungtis

CWDM

04=4 Kanalų

08=8 Kanalo

16=16 Kanalų

18=18 Kanalo

N=N Kanalo

M=Mux

D=Demux

O=MUX&

DEMUX

27=1270nm

......

47=1470nm

49=1490nm

......

61=1610nm

1=Plikas pluošto

2=0,9 mm

3=2mm

4=3mm Kabelis

1=1m

2=2m

S=Patikslinti

0=Nėra

1=FC/APC

2=FC/PC

3=SC/APC

4=PK/VNT

5=LC

Kai nuotraukos ir aprašymai nesutampa,aprašymas ir pavadinimas yra teisingas

Vaizdas yra tik nuoroda. produktas turėtų pats, kaip aprašymas. Jei esate supainioti. susisiekite su paslaugos.

Apie Laivybos 1. PARENGTI VEŽIMO LAIKAS: Visus produktus, pritaikytus produktus,paprastai mes pasirūpinsime siunta per 1-5 dienas. jei skubu, prašome susisiekti su mumis. 2. APIE sąskaitos FAKTŪROS, Jei turite tiekimo mokėjimo gali teikti oficialius sąskaitas faktūras (PI) Už muitinės formalumus, mes galime tiekti komercinės sąskaitos faktūros 3. APIE MOKESTĮ, Jei nėra specialiųjų pranešimų,mes bus paskelbti tikrosios vertės prekių,Mes nėra atsakingas už bet kokius muitų mokestis; prašome patikrinti muitų politika ne savo vietoje.Jei jums reikia pagalbos,prašome susisiekti su mumis . PASTABA: 1. Gaila kad mes ne remti P. O. Dėžutės adresą, prašome palikti mums pranešimą už jūsų teisingą adresą, kai jūs pateikiate užsakymą. 2. Kartais sklypo reikia jums eiti į vietos pašte pasiimti. Skirkite sekimo numerį ir savo asmens TAPATYBĖS pasiimti savo sklypo laiku, kitaip jūsų siuntinys bus išsiųstas atgal į jav.

Grąžinimas ir keitimas

1. UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Jūs galite atšaukti savo užsakymą bet kuriuo metu, kol užsakymas yra comfirmed mus. Kai ji bus įrengtos gamybos, mes negalime priimti atšaukimo ar keitimo tvarka.

Atsiliepimai 1.Jei jūs patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis,prašome palikti savo teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždučių. Teigiamas(5 žvaigždutes) - tai labai svarbu mums, prašome pagalvokite du kartus, prieš palikti atsiliepimą. 2.Jei jūs neturite patenkinti mūsų produktus,prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes stengiamės išspręsti jūsų problemą. (XYT-TECH) Sharetop paroda planas: Stendą Nr. 23E02.Balandžio 24-27,2018 Expocentre,Maskva

Įrenginio Tipas aikštelė (2 vnt/lot)
Pakuotės Dydis 56cm x 36cm x 15cm (22.05in x 14.17in x 5.91in)
Pakuotės Svoris 7.0kg (15.43lb.)
Pavadinimas Tankus Bangos Division Multiplexing
pluošto Vieno pluošto
Skaidulų Tipas SMF-28e
jungtis FC/SC/LC/VNT.
Kanalų skaičius 16 kanalų
Modelio Numeris XYT-DWDM-JAV-1016
Pluošto ilgis 1m ar individualų
Prašymas Telekomunikacijos
loose tube 0.9/2.0/3.0 mm
Bangos ilgis C21-C60
Tipas Rackmount DWDM

Parašyti atsiliepimą

1U 19

1U 19" rack mount tipas Vieno pluošto 16 kanalų dwdm įranga su exp uosto LC jungtis dwdm modulis mux demux

Susijusios