Nauja Išpardavimas! Originalus FTLX1412M3BCL 10GBASE-LR/LW LN#50 7/01 1310nm SMF

Originalus FTLX1412M3BCL 10GBASE-LR/LW LN#50 7/01 1310nm SMF

Nauja prekė

€32.99

Yra sandėlyje

999 Prekės

Pageidavimai

Žymos: lw, smf, Pigūs lw, Aukštos Kokybės smf.

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.

Pakuotės Dydis 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
Pakuotės Svoris 0.08kg (0.18lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Sąlyga Naujas ir Originalus
Modelio Numeris FTLX1412M3BCL
Prekės Pavadinimas SMTE

Parašyti atsiliepimą

Originalus FTLX1412M3BCL 10GBASE-LR/LW LN#50 7/01 1310nm SMF

Originalus FTLX1412M3BCL 10GBASE-LR/LW LN#50 7/01 1310nm SMF

Susijusios